MOBİLYA

YURT DIŞINA NASIL MOBİLYA GÖNDERİLİR?

YURT DIŞINA NASIL MOBİLYA GÖNDERİLİR?

Yurtdışına mobilya gönderimleri konusunda müşterilerimizden farklı sorular alıyoruz. Sizlerden gelen tüm sorulara yanıt vermek üzere sizler için bu yazıyı hazırlamaktayız. Yurtdışına mobilya gönderimleri ile alakalı tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

Yurtdışına mobilya gönderimlerinde, müşterilerimiz tarafından en fazla gelen sorulardan biri; Hangi ülkelere gönderim yapabiliyorsunuz? Sorusudur. Firmamız genel olarak tüm Avrupa ülkelerine yurtdışı mobilya gönderimlerii mevcuttur. Bu gönderimlerimizde gümrük masrafları, teslimatlarımız konusunda, ürünlerin giderken kesilen faturalar, yurtdışı mobilya gönderimlerinde olan kişiye özel faturalar ya da sizden özel isteklerimiz bulunmamaktadır. Firmamız tüm prosedürleri sizlerin adına yapmaktadır. İstediğiniz tüm yurtdışı mobilya gönderimlerindeki ürünleri kapınıza kadar ulaştırmaktayız.

Müşterilerimiz tarafından bizlere gelen sorulardan diğer en fazla sorulan soru ise; Gönderim ücretleri nelere göre değişiyor? Gönderim ücretlerini nasıl ayarlıyorsunuz? Soruları olmaktadır. Gönderim ücretlerimiz, bir takım koltuk olursa ortalama olarak 500-650 Euro bandında değişiklik gösterebilmektedir. Bu rakam zaman zaman yurtdışı mobilya gönderimleri için 750-800 Euro’ya kadar da çıkmaktadır. Aktif olarak müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Fakat bir takım koltuk takımı yerine farlı müşterilerimizin anlaşarak toplu koltuk takımı alma durumlarında metreküp ne kadar artarsa, nakliye ücreti o kadar düşmektedir. Yurtdışı mobilya gönderimleri sırasında toplu alımlar da tanesi 600 Euro yerine toplamda 1000 Euro’ya da gönderim sağlayabiliyoruz. Gönderimlerimizde ne kadar fazla ürün olursa gönderim ücreti o kadar düşmektedir. Ufak bir hatırlatma sunmak gerekirse, müşteri temsilcilerimiz ile alınan ürün çoğaldığında pazarlık yapma imkânınız bulunmaktadır.

Yurtdışı mobilya gönderimleri için kaç günde elime ulaşır? Sorusunu da oldukça fazla almaktayız. Ürün gönderimlerimizde duruma bağlı olarak bazen 1 hafta sürmekte bazen ise süreç 1 ayı bulabilmektedir. Yurtdışı gönderimlerimiz tek adrese değil, Almanya bölgesine ya da Belçika bölgesine gidecek bir tırın doldurulması gerekebilmektedir. Bu nedenle süreç buna bağlı olarak uzayabiliyor. Yurtdışı mobilya gönderimleri için verebileceğimiz maksimum süreç 1,5 ayı bulabilmektedir.

Ürünlerin renklerinde değişiklik yapabiliyor muyuz? Sorusu müşterilerimizden aldığımız bir diğer önemli ve çok sorulan sorular arasındadır. Evet, ürün renklerinde istediğiniz renk değişikliklerini yapabiliyoruz. Müşteri temsilcilerimizden renk kartelası talebinde bulunarak, istediğiniz rengi seçerek bizlere bildirebilirsiniz.

Firma olarak aldığımız bir diğer soru ise nakliye de oluşan sorunları nasıl çözüyorsunuz? Sorusu sizleri bilgilendirmek amacıyla bizlerinde en çok cevaplamak istediği sorular arasında yer almaktadır. Yurtdışı mobilya gönderimleri sırasında paketi açtığınızda ürünün ayağının kırık olması, kumaşının yırtık olması gibi sorunlar meydana gelebilir. Firma olarak ürünlerimizin her zaman arkasında durmaktayız. Kırılan parçaları çalıştığımız lojistik firmaları ile tekrar sizlere göndermekteyiz. Koltuk ayağı kırılması gibi durumlar da yurtdışı mobilya sevkiyatlarımız sırasında tekrar koltuk ayağı gönderimini sizlere yapmaktayız. Firma olarak her zaman çözüm odaklı çalışmaktayız. Örnek vermek gerekirse, önceki siparişlerimiz de sandalye kırılması nedeniyle 6 adet yeni sandalye gönderimi sağlamış bulunmaktayız. Firma olarak bu tarz durumlar bizler için oldukça önemlidir. İleriye dönük oluşabilecek tüm sorunlarda da firma olarak tüm ürünlerimizin arkasındayız.

Firma olarak yurtdışı mobilya gönderimleri kapsamında her zaman sizlerin destekçisiyiz. Sunduğumuz fiyatlarda bir süreliğine uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Firma olarak yaptığımız satışlarda sizleri reklam yüzü olarak görmek istiyoruz. Almanya da ya da yurtdışında yaşayan gurbetçi hemşerilerimizin Türkiye’den koltuk mobilya alınabildiğini sizin aracılığınız ile göstermek istiyoruz. Sizler bizim her zaman çok değerlisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir